Dziś mamy 19 czerwca 2024, środa, imieniny obchodzą:

28 maja 2024

Figura św. Michała Archanioła dotarła do DPS. Wspólna modlitwa mieszkańców

fot. DPS w Nakle

fot. DPS w Nakle

W niedzielę 24 maja br. do naszego Domu# Pomocy Społecznej dotarła figura św. Michała Archanioła z Cudownej Groty Objawień na Gargano, która obecnie nawiedza Diecezję Bydgoską.

Przed Domem na przyjazd figury oczekiwali mieszkańcy wraz z pracownikami oraz panią Dyrektor, aby wspólnie pomodlić się do figury św. Michała Archanioła.

Dziękujemy proboszczowi ks. Michałowi Adamczykowi za umożliwienie Mieszkańcom zobaczenia figury i pomodlenie się do św. Michała Archanioła.

Materiał: Magda Pasieka / Dom Pomocy Społecznej w Nakle

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 11 7

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wspólne ćwiczenia przeciwkryzysowe. Współdziałanie służb

16 czerwca 2024 r. 8 Kujawsko-Pomorska Brygada# Obrony Terytorialnej szkoliła się wspólnie z Państwową i Ochotniczą Strażą Pożarną. Celem ćwiczeń w miejscowości Wielgie było zgrywanie działań służb w ramach zarządzania kryzysowego na wypadek klęski żywiołowej. W działaniach uczestniczyli przedstawiciele samorządu lokalnego razem z Wójtem Gminy.

(czytaj więcej)
0

Dwudziesta szósta wędrówka. Na uczestników czekał pyszny posiłek

Dzisiejszą wędrówkę w większości maszerowaliśmy w korycie #Rokitki. 20 uczestników rozpoczęło wędrówkę a 19 ukończyło. Jedna osoba musiała się wycofać ze względu na rozklejenie się obuwia.

(czytaj więcej)
0

Grillowa patera, czyli obiad na grillu dla rodziny i przyjaciół. Sprawdź!

Macie zamiar zorganizować grillową ucztę? Takie #spotkania z obfitością dań i smaków są teraz bardzo popularne, zarówno w restauracjach, jak na prywat-nych imprezach. Dzielcie się jedzeniem, kosztujcie, a przed wszystkim dobrze się bawcie!

(czytaj więcej)