Dziś mamy 23 lutego 2024, piątek, imieniny obchodzą:

07 lutego 2024

Goście w bibliotece. Najwięcej radości sprawiło przeglądanie książek

fot. powierzone

fot. powierzone

W dniu 7 lutego 2024 bibliotekę publiczną w #Zamościu odwiedziła grupa „Wróbelków” z Przedszkola „Iguś” w Zamościu.

Przedszkolaki dzięki nauczycielkom Annie Dąbrowskiej i Sandrze Kończal  po raz pierwszy odwiedziły bibliotekę. Dzieci mogły zobaczyć jakimi zbiorami dysponuje biblioteka, na czym polega praca bibliotekarza i w jaki sposób można wypożyczyć książki.

- Omówiliśmy różnicę między księgarnią a biblioteką. Wyjaśniliśmy w jaki sposób można zostać czytelnikiem, aby wypożyczać książki. Nasi goście wysłuchali opowieści „Lekarstwo na smutek Alicji w krainie czarów”. Dzieciom najwięcej radości sprawiło przeglądanie książek oraz zabawa w rysowanie uśmiechniętej buźki z wykorzystaniem, orzechów, żołędzi i kasztanów - informuje bibliotekarka P.  Mariola Sawicka.

Materiał: Mirosław Rzeszowski

Oceń artykuł: 4 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Fotoksiążka A4 28 stron
51,00PLN
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
159PLN
Szkolenie okresowe pracowników
49PLN
Szkolenie z HACCP
59PLN
Konstrukcje stalowe
0

Wieczorny pożar BMW. Auto spłonęło doszczętnie

W czwartek, 22 lutego br., około godziny 22:30 na Stanowisko Kierowania# Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o pożarze samochodu w miejscowości Iłowo.

(czytaj więcej)
0

Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją. Choroba może dotknąć każdego

Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją został ustanowiony przez #Ministra Zdrowia w 2001. Jest on obchodzony w dniu 23 lutego.

(czytaj więcej)
0

Bezpieczny powrót z ferii. O czym warto pamiętać?

Przed nami ostatni weekend ferii zimowych, co wiązać się będzie ze zwiększonym# ruchem na drogach krajowych. Pogoda może być zmienna, aczkolwiek warunki atmosferyczne na przeważającym obszarze Polski będą przypominały wczesną wiosnę. To jednak nie zwalnia nikogo z przestrzegania kluczowych zasad bezpieczeństwa, o których należy pamiętać przed podróżą i w jej trakcie.

(czytaj więcej)
0

Relacja między psami, a ich przewodnikami. Badania naukowe

Na terenie potulickiej jednostki odbyły się badania# służące zebraniu danych dotyczących relacji powstających między psami pracującymi w służbie mundurowej, a ich przewodnikami.

(czytaj więcej)