Dziś mamy 19 czerwca 2024, środa, imieniny obchodzą:

28 maja 2024

I Międzyprzedszkolny Konkurs "Mam Talent". Nagrody dla wszystkich

fot. Szubiński Dom Kultury

fot. Szubiński Dom Kultury

28 maja br. w Szubińskim Domu Kultury odbył się# I Międzyprzedszkolny Konkurs „Mam Talent”, którego organizatorem było Niepubliczne Przedszkole „Słoneczko” w Szubinie przy współorganizacji Szubińskiego Domu Kultury.

Przedszkolaki prezentowały swoje umiejętności i talenty w śpiewie, recytacji wierszy, budowania z klocków Lego, tańca, a nawet gimnastyki z elementami akrobatyki.

We wspólnej zabawie pierwszego szubińskiego „Mam talent” wzięły udział: „zerówki” ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Szubinie i Szkoły Podstawowej w im. Ziemi Pałuckiej w Królikowie, oraz dzieci uczęszczające do Niepublicznego Przedszkola „Słoneczko” w Szubinie.

Występom dzieci przyglądała się komisja w składzie Pani Marzena Suplicka przedstawicielka Rejonowej Biblioteki w Szubinie i Pani Alina Gordon dyrektor Szubińskiego Domu Kultury.

Nad jakością dźwięku czuwał Pan Rafał Świtniewski, o kolorowe oświetlenie sceny zadbał Pan Tomasz Matuszak, obaj z Szubińskiego Domu Kultury.

Wszystkie dzieci, które w tym dniu wystąpiły podczas konkursu otrzymały nagrody, a my gratulujemy im odwagi i talentu.

Materiał: Alina Gordon / Szubiński Dom Kultury

Oceń artykuł: 2 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenie z pierwszej pomocy
49PLN
Ewidencja Importu Aut
2400 zł / rokPLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Szkolenie z HACCP
80PLN
Budowa magazynów
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Fotoobraz na płótnie 50x70
121,00 zł PLN
Konsultacja środowiskowa
200 zł / 0,5 hPLN
0

Wspólne ćwiczenia przeciwkryzysowe. Współdziałanie służb

16 czerwca 2024 r. 8 Kujawsko-Pomorska Brygada# Obrony Terytorialnej szkoliła się wspólnie z Państwową i Ochotniczą Strażą Pożarną. Celem ćwiczeń w miejscowości Wielgie było zgrywanie działań służb w ramach zarządzania kryzysowego na wypadek klęski żywiołowej. W działaniach uczestniczyli przedstawiciele samorządu lokalnego razem z Wójtem Gminy.

(czytaj więcej)
0

Dwudziesta szósta wędrówka. Na uczestników czekał pyszny posiłek

Dzisiejszą wędrówkę w większości maszerowaliśmy w korycie #Rokitki. 20 uczestników rozpoczęło wędrówkę a 19 ukończyło. Jedna osoba musiała się wycofać ze względu na rozklejenie się obuwia.

(czytaj więcej)
0

Grillowa patera, czyli obiad na grillu dla rodziny i przyjaciół. Sprawdź!

Macie zamiar zorganizować grillową ucztę? Takie #spotkania z obfitością dań i smaków są teraz bardzo popularne, zarówno w restauracjach, jak na prywat-nych imprezach. Dzielcie się jedzeniem, kosztujcie, a przed wszystkim dobrze się bawcie!

(czytaj więcej)