Dziś mamy 23 lutego 2024, piątek, imieniny obchodzą:

26 listopada 2023

Igrzyska Dzieci w unihokeju dziewcząt. Wysoka lokata uczennic z Kołaczkowa

fot. Jacek Osiński

fot. Jacek Osiński

24 listopada 2023 roku w Rogowie odbył się półfinał #województwa kujawsko-pomorskiego Igrzysk Dzieci w unihokeju dziewcząt.

Do zawodów przystąpiły cztery drużyny z Rogowa, Wojnowa, Bydgoszczy i Kołaczkowa. Grano systemem każdy z każdym. Mecze były bardzo wyrównane, każdy zespół miał jeden mecz wygrany, zdecydowały remisy i różnice zdobytych i straconych bramek. Wojnowo wygrało i gra w finale. Dziewczęta z Kołaczkowa zajęły VII miejsce w województwie kujawsko-pomorskim. Gratulujemy.

Skład zespołu: Aleksandra Brzeska, Maja Konieczka, Amelia Iglewska, Dorota Małecka, Kornelia Czyż, Sandra Gaczkowska, Kinga Obrębska, Helena Kobus, Vanessa Sawicka. Opiekun: Karolina Bejenka.

Materiał: Jacek Osiński

Oceń artykuł: 14 8

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Fotoksiążka A4 28 stron
51,00PLN
Kalendarz A3 12-miesięczny
42,00PLN
Kolaż ze zdjęć 30x40
16,00PLN
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Ramka wodna na zdjęcie
25,90PLN
0

Zastrzeż PESEL. Z usługi skorzystało już ponad 2 mln osób

Zastrzeżenie PESELU ma ochronić przed jego nieautoryzowanym# wykorzystaniem i poprawić bezpieczeństwo naszych danych. Od 17 listopada swój numer PESEL zastrzegło ponad 2 mln obywateli, należy jednak pamiętać, że instytucje finansowe będą miały obowiązek sprawdzania bazy zastrzeżonych numerów PESEL od 1 czerwca tego roku i od tego dnia nasze dane będą w pełni chronione.

(czytaj więcej)
0

Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją. Choroba może dotknąć każdego

Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją został ustanowiony przez #Ministra Zdrowia w 2001. Jest on obchodzony w dniu 23 lutego.

(czytaj więcej)
0

Bezpieczny powrót z ferii. O czym warto pamiętać?

Przed nami ostatni weekend ferii zimowych, co wiązać się będzie ze zwiększonym# ruchem na drogach krajowych. Pogoda może być zmienna, aczkolwiek warunki atmosferyczne na przeważającym obszarze Polski będą przypominały wczesną wiosnę. To jednak nie zwalnia nikogo z przestrzegania kluczowych zasad bezpieczeństwa, o których należy pamiętać przed podróżą i w jej trakcie.

(czytaj więcej)
0

Relacja między psami, a ich przewodnikami. Badania naukowe

Na terenie potulickiej jednostki odbyły się badania# służące zebraniu danych dotyczących relacji powstających między psami pracującymi w służbie mundurowej, a ich przewodnikami.

(czytaj więcej)