Dziś mamy 30 maja 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

12 maja 2024

Iskra kontra Szubinianka. Nie zabrakło ciekawych akcji

fot. LZS Iskra Zamość-Rynarzewo

fot. LZS Iskra Zamość-Rynarzewo

Iskra Zamość-Rynarzewo - LKS Szubinianka# SISU Szubin II 3:1 (3:0)

Pierwsza połowa to pełna dominacja naszego zespołu. Od początku ruszyliśmy do aktywnego pressingu co już w początkowej fazie meczu przyniosło nam pierwszą bramkę autorstwa Marka Grzenkowicza. Kolejne minuty to rozgrywanie piłki i szukanie przestrzeni pomiędzy obrońcami. Jedna z takich akcji zakończyła się strzałem Przemysława Macudzińskiego ale niestety piłka tylko obiła poprzeczkę bramki gości. Chwilę później Przemek miał swoją okazję z rzutu wolnego i tym razem uderzył precyzyjnie tuż przy prawym słupku bramki Szubinianki podwyższając wynik spotkania na 2:0. Nie zwolniliśmy tempa i cały czas atakowaliśmy bramkę przyjezdnych. Po jednym z rzutów wolnych, Cyprian Domeracki bardzo dobrze zgrał piłkę wzdłuż pola karnego, a tam do piłki jako pierwszy dobiegł Dawid Elwart, który dołożył 3 bramkę dla naszej drużyny. W końcówce pierwszej połowy Remigiusz Frydrych strzelił jeszcze 4 bramkę ale niestety sędzia podniósł chorągiewkę i odgwizdał pozycję spaloną naszego zawodnika.

Druga połowa to zmiana naszego ustawienia na jeszcze bardziej ofensywne i chęć strzelenia kolejnych bramek. Niestety mimo pełnej dominacji, w tej części meczu marnujemy mnóstwo 100% sytuacji i kończymy mecz tylko z 3 bramkami na swoim koncie. Dodatkowo w 90 minucie meczu Szubinianka oddała swój pierwszy celny strzał w tym meczu, który znakomicie wybronił Bartosz Orłowski odbijając piłkę na rzut rożny. Po rzucie rożnym sędzia dyktuje rzut karny i niestety nie udaje nam się zachować czystego konta.

Bramki:

Marek Grzenkowicz

Przemysław Macudziński

Dawid Elwart

Skład:

Bartosz Orłowski

Rafał Majdan (Adam Baszyński)

Cyprian Domeracki

Remigiusz Frydrych

Dawid Elwart

Artur Kowalski

Dawid Czarnota

Szymon Kujawski

Paweł Dworski (Sebastian Zawidzki)

Przemysław Macudziński

Marek Grzenkowicz

LKS Szubinianka SISU Szubin dziękujemy za mecz i zyczymy powodzenia w dalszej części sezonu.

Materiał: LZS Iskra Zamość-Rynarzewo

Oceń artykuł: 4 4

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Szkolenie z HACCP
59PLN
Usługi pełnienia stanowiska Inspektora Ochrony Danych Osobowych
Szkolenie okresowe pracowników
89PLN
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
0

Przeciwdziałanie przestępczości środowiskowej. Szkolenia dla policjantów

Radom, Kielce, Lublin, Białystok, Gorzów Wielkopolski, Bydgoszcz#, Katowice, Rzeszów i Warszawa – to miasta na mapie tegorocznego cyklu szkoleń dla funkcjonariuszy Policji pn. „Zwalczanie i przeciwdziałanie przestępczości środowiskowej w zakresie gospodarowania odpadami oraz transportowania odpadów w ruchu krajowym i międzynarodowym”. W lutym, marcu i kwietniu 2024 r. eksperci Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska przeprowadzili wykłady na Mazowszu, w Świętokrzyskim, na Lubelszczyźnie i Podlasiu. 22 i 23 maja odbyły się kolejne szkolenia – w Gorzowie Wielkopolskim i Bydgoszczy.

(czytaj więcej)
0

Tydzień Promocji Karmienia Piersią. Ważne jest wsparcie

Rozpoczął się Tydzień Promocji Karmienia Piersią. Zachęcamy do# karmienia piersią, ale pamiętamy także o mamach, które z różnych przyczyn nie mogą karmić naturalnie. Pamiętajmy o wzajemnym szacunku i wsparciu.

(czytaj więcej)
0

Wstęp na wystawę bezpłatny. Pałac Krasińskich dostępny dla odwiedzających

Rękopisy Cypriana Kamila Norwida, kronik Galla Anonima czy oryginał #utworu „Mury” Jacka Kaczmarskiego – to tylko niektóre ze zbiorów Biblioteki Narodowej, które od 21 maja można obejrzeć w zmodernizowanym i otwartym dla zwiedzających Pałacu Krasińskich w Warszawie.

(czytaj więcej)
0

Komary motywowały do szybkiego marszu. Wędrówka w otoczeniu jezior

W dzisiejszej wędrówce uczestniczyło #16 osób. Przejście wokoło jeziora Witosławskiego i Rościmińskiego nie przysparzało by większych problemów, gdyby nie ogromne ilości komarów, które tylko nas motywowały do szybkiego tempa marszu.

(czytaj więcej)