Dziś mamy 10 czerwca 2023, sobota, imieniny obchodzą:

19 maja 2023

Licealiści zwiedzali komisariat. Młodzież przyglądała się pracy mundurowych

fot. powierzone

fot. powierzone

Wczoraj w komisariacie policji w Szubinie gościli licealiści z klasy o profilu prawno-policyjnym.# Uczniowie zwiedzali jednostkę, dowiedzieli się wielu informacji na temat jej funkcjonowania oraz służby w Policji.

Wczoraj (18.05.23) szubiński komisariat odwiedzili uczniowie klasy o profilu prawno-policyjnym z I LO w Szubinie wraz z opiekunem p. Arturem Krajewskim. Gości przywitał i po jednostce oprowadził dzielnicowy sierż. Mikołaj Majewski.

Uczniowie mieli okazję przyglądać się pracy mundurowych, zwiedzić komisariat i dowiedzieć się, czym zajmują się funkcjonariusze pionu prewencji oraz kryminalnego.

Dzielnicowy promował też zawód, mówił o możliwości pracy w Policji i procedurze kwalifikacyjnej, jaką przechodzą kandydaci.

Materiał: asp. Zofia Wrzeszcz / p.o. Oficera prasowego KPP Nakło nad Notecią

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 118 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wesele sporym wydatkiem. W jaki sposób i na czym można zaoszczędzić?

Koszty organizacji ślubu i wesela rosną z roku na rok. Wiele osób poszukuje sposobów, by #zaoszczędzić. Jak wynika z naszych analiz, obecnie za „talerzyk” płacimy od 250 do nawet 500 złotych. W Polsce zwykle organizowane są przyjęcia na średnio 80 do 100 osób, choć niektóre pary planują huczne wesela nawet dla 300 gości. Wesele to zwykle spory wydatek w domowym budżecie. Podpowiadamy, w jaki sposób zaoszczędzić i na czym.

(czytaj więcej)
0

Idealny składnik diety odchudzającej. Sprytne sposoby na jajka w stylu fit

Jajko to produkt powszechnie znany i lubiany, chętnie spożywany osobno, ale także jako #dodatek czy element wielu potraw. Stanowi również idealny składnik diety dla osób, które pragną zrzucić parę kilogramów lub być fit dzięki codziennym aktywnościom czy uprawianiu sportu.

(czytaj więcej)
0

"Poradnik bezpiecznego wypoczynku”. O czym należy pamiętać?

Przed rozpoczęciem ferii zachęcamy do zapoznania się z# „Poradnikiem bezpiecznego wypoczynku” Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz sprawdzenia wiarygodności organizatora za pośrednictwem bazy danych o wypoczynku.

(czytaj więcej)
0

Międzynarodowy Dzień Bezpieczeństwa Żywności. Ustanowiony w 2018 roku

Już po raz piąty, 7 czerwca obchodzimy Międzynarodowy Dzień #Bezpieczeństwa Żywności. W tym roku hasło przewodnie to „Standardy żywnościowe ratują życie”.

(czytaj więcej)