Dziś mamy 19 czerwca 2024, środa, imieniny obchodzą:

19 maja 2023

Licealiści zwiedzali komisariat. Młodzież przyglądała się pracy mundurowych

fot. powierzone

fot. powierzone

Wczoraj w komisariacie policji w Szubinie gościli licealiści z klasy o profilu prawno-policyjnym.# Uczniowie zwiedzali jednostkę, dowiedzieli się wielu informacji na temat jej funkcjonowania oraz służby w Policji.

Wczoraj (18.05.23) szubiński komisariat odwiedzili uczniowie klasy o profilu prawno-policyjnym z I LO w Szubinie wraz z opiekunem p. Arturem Krajewskim. Gości przywitał i po jednostce oprowadził dzielnicowy sierż. Mikołaj Majewski.

Uczniowie mieli okazję przyglądać się pracy mundurowych, zwiedzić komisariat i dowiedzieć się, czym zajmują się funkcjonariusze pionu prewencji oraz kryminalnego.

Dzielnicowy promował też zawód, mówił o możliwości pracy w Policji i procedurze kwalifikacyjnej, jaką przechodzą kandydaci.

Materiał: asp. Zofia Wrzeszcz / p.o. Oficera prasowego KPP Nakło nad Notecią

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 169 7

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wspólne ćwiczenia przeciwkryzysowe. Współdziałanie służb

16 czerwca 2024 r. 8 Kujawsko-Pomorska Brygada# Obrony Terytorialnej szkoliła się wspólnie z Państwową i Ochotniczą Strażą Pożarną. Celem ćwiczeń w miejscowości Wielgie było zgrywanie działań służb w ramach zarządzania kryzysowego na wypadek klęski żywiołowej. W działaniach uczestniczyli przedstawiciele samorządu lokalnego razem z Wójtem Gminy.

(czytaj więcej)
0

Dwudziesta szósta wędrówka. Na uczestników czekał pyszny posiłek

Dzisiejszą wędrówkę w większości maszerowaliśmy w korycie #Rokitki. 20 uczestników rozpoczęło wędrówkę a 19 ukończyło. Jedna osoba musiała się wycofać ze względu na rozklejenie się obuwia.

(czytaj więcej)
0

Grillowa patera, czyli obiad na grillu dla rodziny i przyjaciół. Sprawdź!

Macie zamiar zorganizować grillową ucztę? Takie #spotkania z obfitością dań i smaków są teraz bardzo popularne, zarówno w restauracjach, jak na prywat-nych imprezach. Dzielcie się jedzeniem, kosztujcie, a przed wszystkim dobrze się bawcie!

(czytaj więcej)