Dziś mamy 23 lutego 2024, piątek, imieniny obchodzą:

12 lutego 2024

Nocna akcja gaśnicza. Płonęła szopa i budynek gospodarczy (aktualizacja)

fot. OSP Rynarzewo

fot. OSP Rynarzewo

Dzisiejszej nocy, z 11 na 12 lutego #w Rynarzewie paliła się drewniana szopa i częściowo przylegający do niej budynek gospodarczy. Na miejscu działania prowadziły cztery zastępy straży pożarnej

Do pożaru doszło około godz. 1.30 na ulicy Szubińskiej. W ogniu stanęła drewniana szopa. W akcji gaśniczej uczestniczyły: jeden zastęp OSP Rynarzewo i trzy zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Szubinie. Na miejsce przybyła także policja. Drewniana szopa uległa całkowitemu spaleniu.

- Pożarem został objęty także częściowo szczyt dachu budynku gospodarczego. Na szczęście nie doszło do dalszego rozprzestrzenienia się ognia. W zdarzeniu nie było osób poszkodowanych – poinformował mł. bryg. Paweł Przybylski p.o. oficera prasowego Komendanta Powiatowego PSP w Nakle. Cała akcja trwała blisko dwie godziny. - Przypuszczalną przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej - przekazał mł. bryg. Przybylski.

Oceń artykuł: 0 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Ramka wodna na zdjęcie
25,90PLN
Kolaż ze zdjęć 30x40
16,00PLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
Zadaj pytanie
20PLN
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
159PLN
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
0

Wieczorny pożar BMW. Auto spłonęło doszczętnie

W czwartek, 22 lutego br., około godziny 22:30 na Stanowisko Kierowania# Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o pożarze samochodu w miejscowości Iłowo.

(czytaj więcej)
0

Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją. Choroba może dotknąć każdego

Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją został ustanowiony przez #Ministra Zdrowia w 2001. Jest on obchodzony w dniu 23 lutego.

(czytaj więcej)
0

Bezpieczny powrót z ferii. O czym warto pamiętać?

Przed nami ostatni weekend ferii zimowych, co wiązać się będzie ze zwiększonym# ruchem na drogach krajowych. Pogoda może być zmienna, aczkolwiek warunki atmosferyczne na przeważającym obszarze Polski będą przypominały wczesną wiosnę. To jednak nie zwalnia nikogo z przestrzegania kluczowych zasad bezpieczeństwa, o których należy pamiętać przed podróżą i w jej trakcie.

(czytaj więcej)
0

Relacja między psami, a ich przewodnikami. Badania naukowe

Na terenie potulickiej jednostki odbyły się badania# służące zebraniu danych dotyczących relacji powstających między psami pracującymi w służbie mundurowej, a ich przewodnikami.

(czytaj więcej)