Dziś mamy 30 maja 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

11 maja 2024

Ogólnopolskie Testy Football Academy. Ocena postępu zawodników

fot. Football Academy Szubin

fot. Football Academy Szubin

Ogólnopolskie Testy Football Academy wystartowały #w miniony poniedziałek w Szubinie. Do końca maja w testach wezmą udział wszystkie grupy FA Szubin z roczników 2009-2018.

Głównym celem ogólnopolskich testów jest regularne badanie stanu przygotowania fizycznego oraz umiejętności technicznych zawodników. W Football Academy testy prowadzone są dwa razy w roku, co pozwala na monitorowanie i obiektywną ocenę postępów wraz z pokonywaniem kolejnych kategorii wiekowych.

Z tak przygotowanej bazy danych mogą korzystać trenerzy i skauci poszukujący piłkarskich talentów. Od sezonu 2021/22 do bazy testów Football Academy dostęp posiada kadra szkoleniowa grup młodzieżowych 23-krotnego Mistrza Portugalii - Sporting CP, która aktywnie obserwuje zawodników o największym potencjale w ośrodkach FA.

Materiał: Marcin Studziński / Football Academy Szubin

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 5 5

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Przeciwdziałanie przestępczości środowiskowej. Szkolenia dla policjantów

Radom, Kielce, Lublin, Białystok, Gorzów Wielkopolski, Bydgoszcz#, Katowice, Rzeszów i Warszawa – to miasta na mapie tegorocznego cyklu szkoleń dla funkcjonariuszy Policji pn. „Zwalczanie i przeciwdziałanie przestępczości środowiskowej w zakresie gospodarowania odpadami oraz transportowania odpadów w ruchu krajowym i międzynarodowym”. W lutym, marcu i kwietniu 2024 r. eksperci Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska przeprowadzili wykłady na Mazowszu, w Świętokrzyskim, na Lubelszczyźnie i Podlasiu. 22 i 23 maja odbyły się kolejne szkolenia – w Gorzowie Wielkopolskim i Bydgoszczy.

(czytaj więcej)
0

Tydzień Promocji Karmienia Piersią. Ważne jest wsparcie

Rozpoczął się Tydzień Promocji Karmienia Piersią. Zachęcamy do# karmienia piersią, ale pamiętamy także o mamach, które z różnych przyczyn nie mogą karmić naturalnie. Pamiętajmy o wzajemnym szacunku i wsparciu.

(czytaj więcej)
0

Wstęp na wystawę bezpłatny. Pałac Krasińskich dostępny dla odwiedzających

Rękopisy Cypriana Kamila Norwida, kronik Galla Anonima czy oryginał #utworu „Mury” Jacka Kaczmarskiego – to tylko niektóre ze zbiorów Biblioteki Narodowej, które od 21 maja można obejrzeć w zmodernizowanym i otwartym dla zwiedzających Pałacu Krasińskich w Warszawie.

(czytaj więcej)
0

Komary motywowały do szybkiego marszu. Wędrówka w otoczeniu jezior

W dzisiejszej wędrówce uczestniczyło #16 osób. Przejście wokoło jeziora Witosławskiego i Rościmińskiego nie przysparzało by większych problemów, gdyby nie ogromne ilości komarów, które tylko nas motywowały do szybkiego tempa marszu.

(czytaj więcej)