Dziś mamy 19 czerwca 2024, środa, imieniny obchodzą:

28 marca 2023

Puchary i medale w kategorii mężczyzn i kobiet. Drugi dzień zawodów

fot. powierzone

fot. powierzone

W dniach 25-26 marca w Szubińskim Domu Kultury odbywał się# VIII Festiwal Szachowo-Warcabowy "Powstanie Wielkopolskie 1918-1919".

W drugim dniu festiwalu odbyły się Mistrzostwa Województwa w Szachach Szybkich. Na uroczystym zakończeniu obecny był burmistrz Szubina Mariusz Piotrkowski, który wręczył puchary i medale w kategorii mężczyzn i kobiet. W grupie mężczyzn tryumfował Jakub Jóźwicki (PKS Wiatrak Bydgoszcz), tytuł wicemistrza wywalczył Antoni Paprocki (Gens Una Sumus Kraków), a drugim wicemistrzem został Marcel Kutowski (UKS SP 8 Chrzanów). W grupie kobiet na podium stanęły: Aleksandra Dąbrowska (UKS Gambit Toruń), Zuzanna Borkowska (MKS EMDEK Bydgoszcz) i Karolina Domeradzka (WKSz 1938 Włocławek).

W zawodach startowało 88 szachistów. Obowiązki arbitra sprawował prezes KPZSzach Jarosław Wiśniewski. Dane techniczne przedsięwzięcia: system szwajcarski, 7 rund, 15 minut na uczestnika. Fundusze pozyskano ze Starostwa Powiatowego w Nakle.

Materiał: PS

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Ewidencja Importu Aut
2400 zł / rokPLN
Zadaj pytanie
40PLN
Audyt środowiskowy
3000PLN
Szkolenie bhp dla studentów
79PLN
Szkolenie z HACCP
80PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
0

Wspólne ćwiczenia przeciwkryzysowe. Współdziałanie służb

16 czerwca 2024 r. 8 Kujawsko-Pomorska Brygada# Obrony Terytorialnej szkoliła się wspólnie z Państwową i Ochotniczą Strażą Pożarną. Celem ćwiczeń w miejscowości Wielgie było zgrywanie działań służb w ramach zarządzania kryzysowego na wypadek klęski żywiołowej. W działaniach uczestniczyli przedstawiciele samorządu lokalnego razem z Wójtem Gminy.

(czytaj więcej)
0

Dwudziesta szósta wędrówka. Na uczestników czekał pyszny posiłek

Dzisiejszą wędrówkę w większości maszerowaliśmy w korycie #Rokitki. 20 uczestników rozpoczęło wędrówkę a 19 ukończyło. Jedna osoba musiała się wycofać ze względu na rozklejenie się obuwia.

(czytaj więcej)
0

Grillowa patera, czyli obiad na grillu dla rodziny i przyjaciół. Sprawdź!

Macie zamiar zorganizować grillową ucztę? Takie #spotkania z obfitością dań i smaków są teraz bardzo popularne, zarówno w restauracjach, jak na prywat-nych imprezach. Dzielcie się jedzeniem, kosztujcie, a przed wszystkim dobrze się bawcie!

(czytaj więcej)