Dziś mamy 30 maja 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

22 maja 2023

Dyżur posła Latosa. Rozmowy o inwestycjach drogowych i planach inwestorów

fot. UM Szubin

fot. UM Szubin

17 maja dyżur poselski w szubińskim ratuszu pełnił poseł# Tomasz Latos.

Oprócz rozmów z mieszkańcami z posłem spotkała się Zastępca Burmistrza Wioletta Borys-Stachowiak i Dyrektor Wydziału Inwestycji Marek Nowicki. Podczas spotkania rozmawiano o realizowanych inwestycjach gminnych i planach inwestorów na nieużytkowe obiekty architektoniczne w Szubinie.

Materiał: UM Szubin

Oceń artykuł: 7 10

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (9) Zgłoś naruszenie zasad

  • -1 (11)

  Obserwator z pisowskiego bagna, w dniu 22-05-2023 14:41:07 napisał:

  a ta pisowska miernota co tu szuka w Szubinie ?

  odpowiedz

  • 4 (14)

  CNA, w dniu 22-05-2023 19:18:47 napisał:

  Obserwator?. Coś widocznie robi. Nie jak Sikorski robi ale pod siebie

  odpowiedz

  • 3 (13)

  mariusz, w dniu 22-05-2023 19:50:25 napisał:

  wstyd się z tymi osobami spotykać ...za to co robią każdego dnia nasza ojczyzną ...czy pan burmistrz i jego ekipa w końcu zrozumie że to między innymi przez nich nie ma na oświetlenie ulic a to tylko jedno z ich "osiągnięć:

  odpowiedz

  • -2 (10)

  Obserwator z pisowskiego bagna, w dniu 22-05-2023 20:05:50 napisał:

  cna, zrozum człowieku, że każdy pisowiec tak naprawdę jest członkiem zorganizowanej grupy przestępczej, która doi nasz kraj w niespotykany dotąd sposób, a takich jak ty ogłupia goebbelsowska propagandą i przekupuje pieniędzmi które najpierw zabiera Polakom. Ich jedynym celem jest teraz utrzymać się przy władzy za wszelką cenę, bo doskonale wiedzą, że po przegranej wielu z nich spędzi wiele lat za kratkami. Każdy kto popiera lub współpracuje z tymi kłamcami złodziejami, oszustami i fanatykami jest współwinny tego co robią.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (2)
  • 0 (12)

  Ania, w dniu 22-05-2023 21:18:21 napisał:

  Skandal nie dyżur. Wstyd rozmawiać z ludźmi którzy niszczą demokrację i skłócają nas z UE.

  odpowiedz

  • 0 (14)

  Nigdy , w dniu 22-05-2023 21:30:03 napisał:

  Nigdy zmiany na PO. Bieda od rządu 3 zł. Waloryzacji. Swojego nie miałeś nie kupiłeś nic. Podwyżki również były prądu, opału, żywności. Zaś pomocy nic. Co było duże i wielkie to kolejki do biur pracy i po zapomogi. Dziś mało kto z tego korzysta, pare żuli. A inflancja jest wszędzie nie tylko u nas . Niemcy robią zakupy na polskich granicach bo tu taniej. Czyli nie ma tragedii

  odpowiedz

  • 2 (4)

  Wij Grzmigromoust, w dniu 22-05-2023 22:33:39 napisał:

  Ooo "Złotousty" co to takiego "nieużytkowe obiekty architektoniczne w Szubinie. Czy to ten budynki: dworzec kolejowy, wierza ciśnień, dawna rzeźnia, dawny magistrat, stary ośrodek zdrowia, pałacyki przy ogórkach i zakładzie poprawczym , budynek obozowy. Szkoda ,że te budynki niszczeją.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Ramki ślubne
39,90 zł PLN
Szkolenie z Ochrony Przeciwpożarowej
79PLN
Budowa magazynów
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Konstrukcje stalowe
Rejestracja BDO
500PLN
Szkolenie z pierwszej pomocy
49PLN
0

Przeciwdziałanie przestępczości środowiskowej. Szkolenia dla policjantów

Radom, Kielce, Lublin, Białystok, Gorzów Wielkopolski, Bydgoszcz#, Katowice, Rzeszów i Warszawa – to miasta na mapie tegorocznego cyklu szkoleń dla funkcjonariuszy Policji pn. „Zwalczanie i przeciwdziałanie przestępczości środowiskowej w zakresie gospodarowania odpadami oraz transportowania odpadów w ruchu krajowym i międzynarodowym”. W lutym, marcu i kwietniu 2024 r. eksperci Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska przeprowadzili wykłady na Mazowszu, w Świętokrzyskim, na Lubelszczyźnie i Podlasiu. 22 i 23 maja odbyły się kolejne szkolenia – w Gorzowie Wielkopolskim i Bydgoszczy.

(czytaj więcej)
0

Tydzień Promocji Karmienia Piersią. Ważne jest wsparcie

Rozpoczął się Tydzień Promocji Karmienia Piersią. Zachęcamy do# karmienia piersią, ale pamiętamy także o mamach, które z różnych przyczyn nie mogą karmić naturalnie. Pamiętajmy o wzajemnym szacunku i wsparciu.

(czytaj więcej)
0

Wstęp na wystawę bezpłatny. Pałac Krasińskich dostępny dla odwiedzających

Rękopisy Cypriana Kamila Norwida, kronik Galla Anonima czy oryginał #utworu „Mury” Jacka Kaczmarskiego – to tylko niektóre ze zbiorów Biblioteki Narodowej, które od 21 maja można obejrzeć w zmodernizowanym i otwartym dla zwiedzających Pałacu Krasińskich w Warszawie.

(czytaj więcej)
0

Komary motywowały do szybkiego marszu. Wędrówka w otoczeniu jezior

W dzisiejszej wędrówce uczestniczyło #16 osób. Przejście wokoło jeziora Witosławskiego i Rościmińskiego nie przysparzało by większych problemów, gdyby nie ogromne ilości komarów, które tylko nas motywowały do szybkiego tempa marszu.

(czytaj więcej)