Dziś mamy 30 maja 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

31 października 2023

Spotkanie z przedstawicielami ITD. Program edukacyjny dla najmłodszych

fot. archiwum Samorządowego Przedszkola nr 3 w Szubinie

fot. archiwum Samorządowego Przedszkola nr 3 w Szubinie

Dzieci z Samorządowego Przedszkola# nr 3 w Szubinie z grupy Muchomorki uczestniczyły w spotkaniu z Inspektorami Transportu Drogowego w ramach z programu edukacyjnego „Bezpieczna szkoła krokodylka Tirka”.

Poprzez zabawę poznały podstawowe zasady bezpieczeństwa i przepisy ruchu drogowego. Nauczyły się jak bezpiecznie zachowywać się na drodze oraz zostały poinformowane o niebezpieczeństwach mogących wystąpić w ruchu drogowym. Zajęcia były uatrakcyjnione materiałami multimedialnymi w tym również animowanymi filmami, których główny bohaterem jest krokodylek Tirek. Na zakończenie spotkania każde z dzieci otrzymało upominki za aktywny udział w zajęciach.

Materiał: Dorota Lubawy

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 9 6

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Przeciwdziałanie przestępczości środowiskowej. Szkolenia dla policjantów

Radom, Kielce, Lublin, Białystok, Gorzów Wielkopolski, Bydgoszcz#, Katowice, Rzeszów i Warszawa – to miasta na mapie tegorocznego cyklu szkoleń dla funkcjonariuszy Policji pn. „Zwalczanie i przeciwdziałanie przestępczości środowiskowej w zakresie gospodarowania odpadami oraz transportowania odpadów w ruchu krajowym i międzynarodowym”. W lutym, marcu i kwietniu 2024 r. eksperci Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska przeprowadzili wykłady na Mazowszu, w Świętokrzyskim, na Lubelszczyźnie i Podlasiu. 22 i 23 maja odbyły się kolejne szkolenia – w Gorzowie Wielkopolskim i Bydgoszczy.

(czytaj więcej)
0

Tydzień Promocji Karmienia Piersią. Ważne jest wsparcie

Rozpoczął się Tydzień Promocji Karmienia Piersią. Zachęcamy do# karmienia piersią, ale pamiętamy także o mamach, które z różnych przyczyn nie mogą karmić naturalnie. Pamiętajmy o wzajemnym szacunku i wsparciu.

(czytaj więcej)
0

Wstęp na wystawę bezpłatny. Pałac Krasińskich dostępny dla odwiedzających

Rękopisy Cypriana Kamila Norwida, kronik Galla Anonima czy oryginał #utworu „Mury” Jacka Kaczmarskiego – to tylko niektóre ze zbiorów Biblioteki Narodowej, które od 21 maja można obejrzeć w zmodernizowanym i otwartym dla zwiedzających Pałacu Krasińskich w Warszawie.

(czytaj więcej)
0

Komary motywowały do szybkiego marszu. Wędrówka w otoczeniu jezior

W dzisiejszej wędrówce uczestniczyło #16 osób. Przejście wokoło jeziora Witosławskiego i Rościmińskiego nie przysparzało by większych problemów, gdyby nie ogromne ilości komarów, które tylko nas motywowały do szybkiego tempa marszu.

(czytaj więcej)