Dziś mamy 23 lutego 2024, piątek, imieniny obchodzą:

24 listopada 2023

Stypendium Prezesa Rady Ministrów. Uczennica szubińskiego LO na gali

fot. powierzone

fot. powierzone

22.11.2023 roku w Pałacu Młodzieży #w Bydgoszczy obyła się uroczysta gala wręczenia dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów.

Ta prestiżowa nagroda przewidziana jest dla najbardziej wyróżniających się w nauce młodych ludzi. W tym roku w Liceum Ogólnokształcącym w Szubinie otrzymała ją Wiktoria Kowalska uczennica klasy trzeciej. Wiktoria nie tylko uzyskała najwyższą średnią ocen w szkole, ale również odnosi sukcesy sportowe o zasięgu ogólnopolskim w tenisie stołowym. Stypendium, które otrzymała zapewne pomoże jej rozwijać swoje pasje i zainteresowania.

Serdecznie gratulujemy!

Materiał: E.Kłosowska-Hilscher

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 13 8

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wieczorny pożar BMW. Auto spłonęło doszczętnie

W czwartek, 22 lutego br., około godziny 22:30 na Stanowisko Kierowania# Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o pożarze samochodu w miejscowości Iłowo.

(czytaj więcej)
0

Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją. Choroba może dotknąć każdego

Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją został ustanowiony przez #Ministra Zdrowia w 2001. Jest on obchodzony w dniu 23 lutego.

(czytaj więcej)
0

Bezpieczny powrót z ferii. O czym warto pamiętać?

Przed nami ostatni weekend ferii zimowych, co wiązać się będzie ze zwiększonym# ruchem na drogach krajowych. Pogoda może być zmienna, aczkolwiek warunki atmosferyczne na przeważającym obszarze Polski będą przypominały wczesną wiosnę. To jednak nie zwalnia nikogo z przestrzegania kluczowych zasad bezpieczeństwa, o których należy pamiętać przed podróżą i w jej trakcie.

(czytaj więcej)
0

Relacja między psami, a ich przewodnikami. Badania naukowe

Na terenie potulickiej jednostki odbyły się badania# służące zebraniu danych dotyczących relacji powstających między psami pracującymi w służbie mundurowej, a ich przewodnikami.

(czytaj więcej)