Dziś mamy 30 maja 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

07 maja 2024

Szymon laureatem konkursu kuratora oświaty. Uczeń Dwójki na uroczystej gali

fot. powierzone

fot. powierzone

W poniedziałek, 6 maja 2024 roku, w murach Politechniki Bydgoskiej odbyła się #uroczysta gala wręczenia nagród Laureatom Konkursów Przedmiotowych Kujawsko - Pomorskiego Kuratora Oświaty.

Nagrodzono 67 uczniów ze szkół podstawowych z całego regionu, a nagrody wręczali: Kujawsko - Pomorski Kurator Oświaty - p. Grażyna Dziedzic oraz Wicewojewoda Kujawsko-Pomorski - p. Michał Mikołaj Koniuch.

Z największą przyjemnością oznajmiamy, iż wśród laureatów był uczeń klasy 8 ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Szubinie - Szymon Kucharski. Szymon został laureatem konkursu z języka niemieckiego.

Nagrodę na gali odbierał w obecności swojej mamy, nauczyciela, który przygotowywał go do konkursu – p. Doroty Lubawy oraz dyrektora szkoły – p. Macieja Mierzwińskiego.

Szymonowi gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Materiał: Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Szubinie

Oceń artykuł: 21 4

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Zaproszenia
4,00 zł PLN
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
189PLN
Metodyka prowadzenia instruktażu stanowiskowego
49PLN
Ramki ślubne
39,90 zł PLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
0

Przeciwdziałanie przestępczości środowiskowej. Szkolenia dla policjantów

Radom, Kielce, Lublin, Białystok, Gorzów Wielkopolski, Bydgoszcz#, Katowice, Rzeszów i Warszawa – to miasta na mapie tegorocznego cyklu szkoleń dla funkcjonariuszy Policji pn. „Zwalczanie i przeciwdziałanie przestępczości środowiskowej w zakresie gospodarowania odpadami oraz transportowania odpadów w ruchu krajowym i międzynarodowym”. W lutym, marcu i kwietniu 2024 r. eksperci Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska przeprowadzili wykłady na Mazowszu, w Świętokrzyskim, na Lubelszczyźnie i Podlasiu. 22 i 23 maja odbyły się kolejne szkolenia – w Gorzowie Wielkopolskim i Bydgoszczy.

(czytaj więcej)
0

Tydzień Promocji Karmienia Piersią. Ważne jest wsparcie

Rozpoczął się Tydzień Promocji Karmienia Piersią. Zachęcamy do# karmienia piersią, ale pamiętamy także o mamach, które z różnych przyczyn nie mogą karmić naturalnie. Pamiętajmy o wzajemnym szacunku i wsparciu.

(czytaj więcej)
0

Wstęp na wystawę bezpłatny. Pałac Krasińskich dostępny dla odwiedzających

Rękopisy Cypriana Kamila Norwida, kronik Galla Anonima czy oryginał #utworu „Mury” Jacka Kaczmarskiego – to tylko niektóre ze zbiorów Biblioteki Narodowej, które od 21 maja można obejrzeć w zmodernizowanym i otwartym dla zwiedzających Pałacu Krasińskich w Warszawie.

(czytaj więcej)
0

Komary motywowały do szybkiego marszu. Wędrówka w otoczeniu jezior

W dzisiejszej wędrówce uczestniczyło #16 osób. Przejście wokoło jeziora Witosławskiego i Rościmińskiego nie przysparzało by większych problemów, gdyby nie ogromne ilości komarów, które tylko nas motywowały do szybkiego tempa marszu.

(czytaj więcej)