Dziś mamy 30 maja 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

15 maja 2024

Uszkodzony światłowód. Problem z dostępem do internetu (aktualizacja)

fot. MM

fot. MM

Ok. godziny 11:30 na ul. Norwida# w Nakle doszło do uszkodzenia światłowodu. Na miejsce zdarzenia przybyła policja oraz straż pożarna, która zabezpieczyła teren.

Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić, za uszkodzenie światłowodu odpowiada pojazd ciężarowy, który podczas wykonywania manewru nawracania naruszył napowietrzną sieć światłowodową znajdującą się na istniejącej infrastrukturze słupowej na nakielskim Osiedlu Pisarzy.

Na miejscu pojawili się również technicy, którzy pracują nad przywróceniem dostępu do internetu do poszczególnych posesji.

Ustalenia policji:

- Jak wynika z ustaleń Policji kierujący pojazdem ciężarowym marki Scania z przyczepą zahaczył o nisko wiszące przewody tekomunikacyjne. Zdarzenie nie nastąpiło z winy kierującego. Pojazd nie został uszkodzony - poinformowała st. post. Wiesława Ambrozik, p.o. oficera prasowego KPP w Nakle.

Oceń artykuł: 24 24

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (5) Zgłoś naruszenie zasad

  • 3 (3)

  Jestem Hardkorem, w dniu 15-05-2024 15:42:01 napisał:

  O ty kurde synu urwiesz mi od internetu

  odpowiedz

  • 2 (6)

  A , w dniu 15-05-2024 18:28:25 napisał:

  Nawieszali tego badziewia bez ładu i składu, połowa wisi nie zgodnie z przepisami ale każdy ma to gdzieś, byle protokół odbioru się zgadzał, informacja dla kierowcy - zgłosić do nadzoru budowlanego jak to było powieszone

  odpowiedz

  • 1 (1)

  Po sąsiedzku, w dniu 15-05-2024 20:24:28 napisał:

  Światłowód może przebiegać drogą powietrzną,ale nie w taki sposób jak to widać w tym przypadku.To co widzimy to chałtura w czystej postaci.Operator odwalił klasyczną fuszerkę by ograniczyć do niezbędnego minimum koszty.

  odpowiedz

  • 1 (1)

  Solar, w dniu 15-05-2024 21:41:15 napisał:

  21 wiek a swiatlowody na slupach hahah tylko w polsce

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Ja, w dniu 16-05-2024 04:50:42 napisał:

  Niech to zlikwidują i będzie spokój z badzieniem

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Zdjęcia do dokumentów
35,00 złPLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Szkolenie z Ochrony Przeciwpożarowej
79PLN
Ramki ślubne
39,90 zł PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
0

Przeciwdziałanie przestępczości środowiskowej. Szkolenia dla policjantów

Radom, Kielce, Lublin, Białystok, Gorzów Wielkopolski, Bydgoszcz#, Katowice, Rzeszów i Warszawa – to miasta na mapie tegorocznego cyklu szkoleń dla funkcjonariuszy Policji pn. „Zwalczanie i przeciwdziałanie przestępczości środowiskowej w zakresie gospodarowania odpadami oraz transportowania odpadów w ruchu krajowym i międzynarodowym”. W lutym, marcu i kwietniu 2024 r. eksperci Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska przeprowadzili wykłady na Mazowszu, w Świętokrzyskim, na Lubelszczyźnie i Podlasiu. 22 i 23 maja odbyły się kolejne szkolenia – w Gorzowie Wielkopolskim i Bydgoszczy.

(czytaj więcej)
0

Tydzień Promocji Karmienia Piersią. Ważne jest wsparcie

Rozpoczął się Tydzień Promocji Karmienia Piersią. Zachęcamy do# karmienia piersią, ale pamiętamy także o mamach, które z różnych przyczyn nie mogą karmić naturalnie. Pamiętajmy o wzajemnym szacunku i wsparciu.

(czytaj więcej)
0

Wstęp na wystawę bezpłatny. Pałac Krasińskich dostępny dla odwiedzających

Rękopisy Cypriana Kamila Norwida, kronik Galla Anonima czy oryginał #utworu „Mury” Jacka Kaczmarskiego – to tylko niektóre ze zbiorów Biblioteki Narodowej, które od 21 maja można obejrzeć w zmodernizowanym i otwartym dla zwiedzających Pałacu Krasińskich w Warszawie.

(czytaj więcej)
0

Komary motywowały do szybkiego marszu. Wędrówka w otoczeniu jezior

W dzisiejszej wędrówce uczestniczyło #16 osób. Przejście wokoło jeziora Witosławskiego i Rościmińskiego nie przysparzało by większych problemów, gdyby nie ogromne ilości komarów, które tylko nas motywowały do szybkiego tempa marszu.

(czytaj więcej)