Dziś mamy 29 marca 2023, środa, imieniny obchodzą:

30 stycznia 2023

VI kolejka NHLPN. Rozegrano zaledwie trzy mecze

fot. BG

fot. BG

W hali widowiskowo – sportowej w Paterku rozegrano szóstą kolejkę Nakielskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej 2022/23. Na boisku po raz kolejny# nie pojawili się piłkarze FC Albatros, którzy o tym fakcie poinformowali krótko przed rozpoczęciem meczu, w którym mieli zmierzyć się ze Skrą Paterek.

Tylko 3 mecze zostały rozegrane w ramach VI kolejki rozgrywek NHLPN. Po raz drugi z rzędu do gry nie przystąpili piłkarze FC Albatros, w skutek czego ich przeciwnik – Skra Paterek otrzymał walkower. Mecz pomiędzy Climag i Stal Produkt Nakło został przełożony na najbliższą niedzielę, tj. 5 lutego, z uwagi na to, że kilku zawodników obu zespołów wyjechało w góry. Oczywiście oba zespoły o tym fakcie poinformowały organizatorów z wyprzedzeniem.

Wyniki meczów VI kolejki:

Skra Paterek – FC Albatros 5:0 w.o.

Hutnik Tur – Viaplay Dziki Football 1:9

Olimpia Tupadły – P.W. Robac 10:0

Gryf Sicienko – Sąsiedzi Sipiory 4:7  

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (7) Zgłoś naruszenie zasad

  • 0 (0)

  tak, w dniu 31-01-2023 07:08:20 napisał:

  Nadal mecz trwa dwie połowy po kilkanaście minut każda? Może czas przejść na system taki, jaki występuje w regulaminie futsalu tj. 2 x 20 min? Wiele amatorskich lig korzysta z oficjalnych zasad futsalu. Chyba, że już taka zmiana nastąpiła to mnie poprawcie :)

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Gregor, w dniu 31-01-2023 09:57:58 napisał:

  Nie wyobrażam sobie tych spotkań oglądać 2x20 min...Teraz jest trudno wytrzymać bo poziom ligi jest mizerny a co dopiero 2x20 Mówię nie

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Kibic, w dniu 31-01-2023 10:22:14 napisał:

  To co robi zespół FC Albatros to żenada. Zespół który wygrał poprzednią edycje robi takie numery. Wstyd!!! Powinna być kara finansowa za takie coś. "Gwiazdeczki" straciły szanse na zwycięstwo i już nie grają. Słabe słabe słabe!!!!!

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (2)
  • 0 (0)

  Wiedzący, w dniu 31-01-2023 14:28:56 napisał:

  Jak poziom mizerny to nikt nie karze Ci tego oglądać, zawsze możesz zostać w domu i siedzieć w fotelu. Na marginesie mecze trwają 2X20 minut

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Kibic , w dniu 31-01-2023 19:36:22 napisał:

  Ciekawe dlaczego w Kcyni brak ligi halowej? Ale kasę brać to jest komu.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Szkolenie okresowe pracowników
49PLN
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Budowa magazynów
0

Jak przechowywać mięso i wędliny? Pamiętajmy o kilku zasadach

Właściwe przechowywanie mięsa i wędlin to niezwykle istotna kwestia, mająca ogromny wpływ# nie tylko na smak produktów, ale przede wszystkim na obecność niebezpiecznych dla zdrowia drobnoustrojów. Zatem jeśli chcemy jeść pewne i świeże produkty mięsne, powinniśmy pamiętać o kilku zasadach dotyczących przechowywania.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Gruźlicy. Jakie są najczęstsze objawy tej choroby?

Światowy Dzień Gruźlicy obchodzony był 24 marca dla upamiętnienia dnia, w którym #niemiecki mikrobiolog Robert Koch odkrył prątek gruźlicy. Święto zainicjowała 100 lat później Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) - 24 marca 1982 r., aby podnosić świadomość i szerzyć wiedzę.

(czytaj więcej)
0

Jak wspierać osobę chorą na nowotwór? Słowa mają wielką moc

W obchodzony 4 lutego Światowy Dzień Walki z Rakiem szczególnego znaczenia nabierają słowa: „jestem blisko” oraz „kocham Cię”.# W obliczu choroby onkologicznej bliskość drugiej osoby i słowa wsparcia mają ogromną moc.

(czytaj więcej)
0

Warto zadbać o odpowiednią dietę. Nie powinno zabraknąć jajek i warzyw

Z dnia na dzień robi się cieplej, a natura wraca do życia. Po zimowych miesiącach chętnie #zwiększamy aktywność na świeżym powietrzu, co stanowi często spore wyzwanie dla naszego organizmu. Aby dobrze wejść w wiosenny czas, warto zadbać o odpowiednią dietę, w której na pewno nie powinno zabraknąć warzyw i jajek.

(czytaj więcej)