Dziś mamy 19 czerwca 2024, środa, imieniny obchodzą:

26 maja 2023

Waleczna postawa Hutnika. Niewiele zabrakło do urwania punktów

fot. freepik

fot. freepik

Hutnik Tur był bliski sprawienia niespodzianki w Brzozie, gdzie rozegrał mecz 18. kolejki rozgrywek #piłkarskich na szczeblu B - klasy. Gospodarze zwycięstwo zapewnili sobie dopiero w ostatnich minutach meczu.

Na kolejny mecz rozgrywek piłkarskich w grupie III, bydgoskiej B – klasy, Hutnik Tur udał się do Brzozy, gdzie zmierzył się z trzecim zespołem tabeli. Z uwagi na to, jak duża różnica dzieliła oba zespoły, trudno było oczekiwać po zespole gości wyrównanej rywalizacji, a co za tym idzie prawdziwych piłkarskich emocji. Było to zwyczajnie starcie Dawida z Goliatem. Hutnik był skazany na porażkę ale na boisku rywala wstydu po sobie nie zostawił. Od pierwszych minut było to bardzo ciekawe i ofensywne starcie. Już w 2. minucie gospodarze otworzyli wynik meczu. Taki rezultat nie utrzymał się długo, bowiem kolejny z miejscowych zawodników wpisał się na listę strzelców. W tym przypadki nie było jednak mowy o radości, bowiem była to bramka samobójcza. W kolejnych fragmentach meczu w dalszym ciągu przeważali piłkarze z Brzozy, którzy osiągniętą przewagę przelali w kolejną zdobycz bramkową. I tak w 22. minucie zrobiło się 3:1 dla miejscowych, którzy byli na dobrej drodze do odniesienia pewnego zwycięstwa. To jednak nie nastąpiło. Goście pomimo niekorzystnego rezultatu nie zamierzali składać broni. Waleczna postawa zaprocentowała tym, że w 44. minucie Kacper Bysiewicz zdobył bramkę kontaktową.

Tuż po wznowieniu gry w drugiej połowie, Hutnik poszedł za ciosem. W 50. minucie nie popisała się defensywa gości i trochę niespodziewanie do remisu doprowadził Wiktor Kulpiński. Mecz rozpoczął się zatem na nowo, a kwestia zwycięstwa pozostawała sprawą otwartą. W kolejnych minutach, co prawda nie można było odmówić walecznej postawy piłkarzom obu zespołów, ale wynik przez bardzo długi czas nie ulegał zmianie. Goście byli bardzo bliscy sprawienia niespodzianki w Brzozie, ale finalnie zabrakło do tego zaledwie kilku minut. W 85 minucie gospodarze przeprowadzili atak ze skrzydła, który jak się okazało był skuteczny i zdecydował o tym, że to miejscowi mogli cieszyć się końcowego triumfu.

KS Brzoza – Hutnik Tur 4:3 (3:2)

Bramki dla Hutnika: Kacper Bysiewicz, Wiktor Kulpiński, bramka sam.

Oceń artykuł: 3 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!



LOKALNY HIT

Ewidencja Importu Aut
2400 zł / rokPLN
Fotoobraz na płótnie 50x70
121,00 zł PLN
Szkolenie bhp dla studentów
79PLN
Konsultacja środowiskowa
200 zł / 0,5 hPLN
Budowa hal
Rejestracja BDO
500PLN
Audyt środowiskowy
3000PLN
Zdjęcia do dokumentów
35,00 złPLN
0

Wspólne ćwiczenia przeciwkryzysowe. Współdziałanie służb

16 czerwca 2024 r. 8 Kujawsko-Pomorska Brygada# Obrony Terytorialnej szkoliła się wspólnie z Państwową i Ochotniczą Strażą Pożarną. Celem ćwiczeń w miejscowości Wielgie było zgrywanie działań służb w ramach zarządzania kryzysowego na wypadek klęski żywiołowej. W działaniach uczestniczyli przedstawiciele samorządu lokalnego razem z Wójtem Gminy.

(czytaj więcej)
0

Dwudziesta szósta wędrówka. Na uczestników czekał pyszny posiłek

Dzisiejszą wędrówkę w większości maszerowaliśmy w korycie #Rokitki. 20 uczestników rozpoczęło wędrówkę a 19 ukończyło. Jedna osoba musiała się wycofać ze względu na rozklejenie się obuwia.

(czytaj więcej)
0

Grillowa patera, czyli obiad na grillu dla rodziny i przyjaciół. Sprawdź!

Macie zamiar zorganizować grillową ucztę? Takie #spotkania z obfitością dań i smaków są teraz bardzo popularne, zarówno w restauracjach, jak na prywat-nych imprezach. Dzielcie się jedzeniem, kosztujcie, a przed wszystkim dobrze się bawcie!

(czytaj więcej)