Dziś mamy 15 kwietnia 2024, poniedziałek, imieniny obchodzą:

28 marca 2024

Warcabowe Mistrzostwa Bydgoszczy. Inicjatorem mieszkaniec Kołaczkowa

fot. Antonina Wincza, Wiktoria Janowska i Szymon Kruk

fot. Antonina Wincza, Wiktoria Janowska i Szymon Kruk

Dnia 26 marca 2024 roku przedstawiciele samorządu uczniowskiego# VIII LO (Małgorzata Woźniak i Szymon Grobelski) zorganizowali na terenie swojej szkoły Indywidualne Warcabowe Mistrzostwa Bydgoszczy. Do udziału przystąpiło łącznie 47 zawodników z 8 szkół ponadpodstawowych z Bydgoszczy.

Turniej odbył się pod patronatem Wojewody Kujawsko-Pomorskiego Michała Sztybla, Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotra Całbeckiego, Prezydenta Miasta Bydgoszczy Rafała Bruskiego oraz Młodzieżowej Rady Miasta Bydgoszczy.

Patronem medialnym wydarzenia było TVP Bydgoszcz. Partnerem wydarzenia był Miejski Sportowy Związek Sportowy w Bydgoszczy, miasto Bydgoszcz oraz Młyny Rothera.

Klasyfikacja generalna turnieju:

1 miejsce - Wojciech Florek (VI LO)

2 miejsce - Konrad Gruszczyński (ZS Spożywczych)

3 miejsce - Jakub Roszak (VIII LO)

4 miejsce - Adrian Koszycki (VII LO)

5 miejsce - Mateusz Zegzuła (VIII LO)

Każdy z uczestników otrzymał zestaw w postaci dowolnego wybranego gadżetu z grafiką wydarzenia (worek, torbę lub kubek), czekoladę oraz krówkę turniejową, najlepsza 10 - paczki z nagrodami, najlepsza 5 - medale oraz najlepsza 3 - puchary.

Mamy nadzieję, że zarówno uczestniczy, jak i opiekunowie wrócili do szkół i domów z uśmiechami na twarzy i wszystkim na długo zapadnie w pamięć ten turniej!

Organizacja i przebieg wydarzenia: Małgorzata Woźniak, Szymon Grobelski oraz Jakub Gackowski. Sędzia główny: Bartosz Kotlenga.

Oceń artykuł: 18 15

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Zaproszenia
4,00 zł PLN
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Ramki ślubne
39,90 zł PLN
Budowa magazynów
Zadaj pytanie
20PLN
0

Już zakwitły mniszki. Przygotuj smaczny syrop na przeziębienie

Mniszek lekarski to cenna roślina znana #z wielu prozdrowotnych właściwości. Nadszedł właśnie najlepszy moment na zbiór kwiatów. Można z nich przyrządzić miód lub syrop, który przyda się zimą, gdy dopadnie nas przeziębienie. Przepis jest prosty i tani. Wystarczy trochę cierpliwości.

(czytaj więcej)
0

Połowa szkolenia nowo wcielonych Terytorialsów. Wkrótce przysięga

To już połowa szkolenia nowo wcielonych# Terytoriasów w 82 batalionie lekkiej piechoty z Inowrocławia. Jest to bardzo intensywny element szkolenia podstawowego żołnierzy, który zakończy się złożeniem uroczystej przysięgi wojskowej 20 kwietnia br.

(czytaj więcej)
0

Wędrówka wzdłuż Kanału Bydgoskiego. Dużo dobrego humoru

Wczorajszą wędrówkę rozpoczęliśmy #w Bydgoszczy, skąd w piętnastoosobowym składzie wędrowaliśmy wzdłuż Kanału Bydgoskiego.

(czytaj więcej)
0

Dzisiaj Światowy Dzień Trzeźwości. Jak alkohol wpływa na nasz organizm?

Co roku 15 kwietnia Światowa Organizacja Zdrowia apeluje#, aby przynajmniej w tym jednym dniu powstrzymać się od spożywania jakichkolwiek produktów alkoholowych. Chce tym samym zwrócić uwagę na problem alkoholizmu oraz zagrożeń zdrowotnych wynikających z nadużywania alkoholu. Według WHO alkohol znajduje się na trzecim miejscu wśród czynników ryzyka dla zdrowia populacji. Większe ryzyko niesie za sobą palenie tytoniu i nadciśnienie tętnicze. Ponad 60 rodzajów chorób i urazów ma związek ze spożywaniem alkoholu.

(czytaj więcej)