Dziś mamy 23 lutego 2024, piątek, imieniny obchodzą:

08 lutego 2024

Wartościowe sparingi. Młodzi zawodnicy doskonalą swoje umiejętności

fot. Football Academy Szubin

fot. Football Academy Szubin

Zespoły FA #Szubin 2014 i FA Szubin 2016 grały w miniony weekend.

Zagraliśmy kolejne wartościowe spraringi. Dodatkowa forma rozwoju sprawia, że zawodnicy doskonalą swoje umiejętności piłkarskie. Mieliśmy okazję mierzyć się z drużynami szkolnymi przygotowującymi się do Turnieju o Puchar Tymbarku złożonymi głównie z zawodników Juventusu Bydgoszcz i Spójni Białe Błota.

Materiał: Marcin Studziński / Football Academy Szubin

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Zastrzeż PESEL. Z usługi skorzystało już ponad 2 mln osób

Zastrzeżenie PESELU ma ochronić przed jego nieautoryzowanym# wykorzystaniem i poprawić bezpieczeństwo naszych danych. Od 17 listopada swój numer PESEL zastrzegło ponad 2 mln obywateli, należy jednak pamiętać, że instytucje finansowe będą miały obowiązek sprawdzania bazy zastrzeżonych numerów PESEL od 1 czerwca tego roku i od tego dnia nasze dane będą w pełni chronione.

(czytaj więcej)
0

Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją. Choroba może dotknąć każdego

Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją został ustanowiony przez #Ministra Zdrowia w 2001. Jest on obchodzony w dniu 23 lutego.

(czytaj więcej)
0

Bezpieczny powrót z ferii. O czym warto pamiętać?

Przed nami ostatni weekend ferii zimowych, co wiązać się będzie ze zwiększonym# ruchem na drogach krajowych. Pogoda może być zmienna, aczkolwiek warunki atmosferyczne na przeważającym obszarze Polski będą przypominały wczesną wiosnę. To jednak nie zwalnia nikogo z przestrzegania kluczowych zasad bezpieczeństwa, o których należy pamiętać przed podróżą i w jej trakcie.

(czytaj więcej)
0

Relacja między psami, a ich przewodnikami. Badania naukowe

Na terenie potulickiej jednostki odbyły się badania# służące zebraniu danych dotyczących relacji powstających między psami pracującymi w służbie mundurowej, a ich przewodnikami.

(czytaj więcej)