Dziś mamy 23 lutego 2024, piątek, imieniny obchodzą:

22 stycznia 2024

Wnuczęta w wyjątkowy sposób okazały miłość. Uroczysty dzień w przedszkolu

fot. archiwum Samorządowego Przedszkola nr 3 w Szubinie

fot. archiwum Samorządowego Przedszkola nr 3 w Szubinie

Dzień Babci i Dziadka jest już na stałe wpisany w kalendarz uroczystości #Samorządowego Przedszkola nr3 im. W. Chotomskiej w Szubinie. Dni poprzedzające to ważne święto obfitowały w liczne próby oraz pracę nad prezentami dla babć i dziadków. W tym roku uroczystość odbyła się 22 stycznia w Muzeum Ziemi Szubińskiej.

Na zaproszenie dzieci z grup: Stokrotki, Muchomorki i Biedronki przybyli licznie babcie i dziadkowie, aby obejrzeć swoje wnuczęta podczas występów. Przedszkolaki z grupy „ Biedronki” przygotowały piękne wiersze, piosenki i tańce. A dzieci z grupy „ Stokrotki” i „Muchomorki” wystawiły Jasełka. Po części artystycznej ukochane wnuczęta w dowód pamięci i miłości, wręczyły swoim babciom i dziadkom wykonane prezenty.

To była naprawdę wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.

Materiał: Wanda Zygmunt-Król, Anna Kozłowska

Autorki nie wyrażają zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 7 7

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Zastrzeż PESEL. Z usługi skorzystało już ponad 2 mln osób

Zastrzeżenie PESELU ma ochronić przed jego nieautoryzowanym# wykorzystaniem i poprawić bezpieczeństwo naszych danych. Od 17 listopada swój numer PESEL zastrzegło ponad 2 mln obywateli, należy jednak pamiętać, że instytucje finansowe będą miały obowiązek sprawdzania bazy zastrzeżonych numerów PESEL od 1 czerwca tego roku i od tego dnia nasze dane będą w pełni chronione.

(czytaj więcej)
0

Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją. Choroba może dotknąć każdego

Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją został ustanowiony przez #Ministra Zdrowia w 2001. Jest on obchodzony w dniu 23 lutego.

(czytaj więcej)
0

Bezpieczny powrót z ferii. O czym warto pamiętać?

Przed nami ostatni weekend ferii zimowych, co wiązać się będzie ze zwiększonym# ruchem na drogach krajowych. Pogoda może być zmienna, aczkolwiek warunki atmosferyczne na przeważającym obszarze Polski będą przypominały wczesną wiosnę. To jednak nie zwalnia nikogo z przestrzegania kluczowych zasad bezpieczeństwa, o których należy pamiętać przed podróżą i w jej trakcie.

(czytaj więcej)
0

Relacja między psami, a ich przewodnikami. Badania naukowe

Na terenie potulickiej jednostki odbyły się badania# służące zebraniu danych dotyczących relacji powstających między psami pracującymi w służbie mundurowej, a ich przewodnikami.

(czytaj więcej)