Dziś mamy 19 czerwca 2024, środa, imieniny obchodzą:

19 maja 2023

Wola walki w zespole. Sukces w meczu z Polonią Bydgoszcz

fot. UKS Pelikan Szubin

fot. UKS Pelikan Szubin

Nasz młodzik UKS Pelikan Szubin nie zwalnia tempa! Wygrywamy na stadionie miejskim# w Szubinie z Polonią Bydgoszcz.

Maraton piłkarski trwa w najlepsze. W ostatnich dniach nasz zespół rozgrywał 4 spotkania w ciągu dwóch tygodni i osiągnął bardzo dobre wyniki również z wyżej notowanymi rywalami.

Cieszą punkty oraz determinacja i wola walki w zespole. Należy jednak pamiętać o dalszej pracy, bo to dopiero początek naszej przygody.

Materiał: Marcin Studziński / UKS Pelikan Szubin

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wspólne ćwiczenia przeciwkryzysowe. Współdziałanie służb

16 czerwca 2024 r. 8 Kujawsko-Pomorska Brygada# Obrony Terytorialnej szkoliła się wspólnie z Państwową i Ochotniczą Strażą Pożarną. Celem ćwiczeń w miejscowości Wielgie było zgrywanie działań służb w ramach zarządzania kryzysowego na wypadek klęski żywiołowej. W działaniach uczestniczyli przedstawiciele samorządu lokalnego razem z Wójtem Gminy.

(czytaj więcej)
0

Dwudziesta szósta wędrówka. Na uczestników czekał pyszny posiłek

Dzisiejszą wędrówkę w większości maszerowaliśmy w korycie #Rokitki. 20 uczestników rozpoczęło wędrówkę a 19 ukończyło. Jedna osoba musiała się wycofać ze względu na rozklejenie się obuwia.

(czytaj więcej)
0

Grillowa patera, czyli obiad na grillu dla rodziny i przyjaciół. Sprawdź!

Macie zamiar zorganizować grillową ucztę? Takie #spotkania z obfitością dań i smaków są teraz bardzo popularne, zarówno w restauracjach, jak na prywat-nych imprezach. Dzielcie się jedzeniem, kosztujcie, a przed wszystkim dobrze się bawcie!

(czytaj więcej)