Dziś mamy 23 lutego 2024, piątek, imieniny obchodzą:

16 stycznia 2024

Wyjazd na spektakl. "Baśnie Andersena" dostarczyły wielu wrażeń

fot. archiwum Samorządowego Przedszkola nr 3 w Szubinie

fot. archiwum Samorządowego Przedszkola nr 3 w Szubinie

Dnia 16 stycznia 2024 roku dzieci z grup# "Biedronki, Muchomorki i Stokrotki" z Samorządowego Przedszkola nr 3 w Szubinie miały okazję obejrzeć spektakl teatralny "Baśnie Andersena", wystawiany w Multikinie przez Poznański Teatr Aktora.

Spektakl oglądany na żywo był dla wszystkich wspaniałą przygodą. Piękne stroje, dekoracje, gra świateł, a także dialog aktorów z publicznością sprawiły, że przez ponad godzinę byliśmy w świecie pełnym fantazji, do którego zaprosił nas "Pan Andersen".

Przedszkolaki z zainteresowaniem obejrzały baśnie: „Świniopas”, „Nowe Szaty Króla” oraz „Brzydkie Kaczątko”. Dzięki nim dowiedziały się, że w życiu bardzo ważna jest przyjaźń, tolerancja, a każdy człowiek niezależnie od wyglądu zasługuje na szacunek. Spektakl teatralny dostarczył małym widzom super zabawy oraz wspaniałych wrażeń.

Materiał: Eliza Ewert

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 6 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wieczorny pożar BMW. Auto spłonęło doszczętnie

W czwartek, 22 lutego br., około godziny 22:30 na Stanowisko Kierowania# Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o pożarze samochodu w miejscowości Iłowo.

(czytaj więcej)
0

Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją. Choroba może dotknąć każdego

Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją został ustanowiony przez #Ministra Zdrowia w 2001. Jest on obchodzony w dniu 23 lutego.

(czytaj więcej)
0

Bezpieczny powrót z ferii. O czym warto pamiętać?

Przed nami ostatni weekend ferii zimowych, co wiązać się będzie ze zwiększonym# ruchem na drogach krajowych. Pogoda może być zmienna, aczkolwiek warunki atmosferyczne na przeważającym obszarze Polski będą przypominały wczesną wiosnę. To jednak nie zwalnia nikogo z przestrzegania kluczowych zasad bezpieczeństwa, o których należy pamiętać przed podróżą i w jej trakcie.

(czytaj więcej)
0

Relacja między psami, a ich przewodnikami. Badania naukowe

Na terenie potulickiej jednostki odbyły się badania# służące zebraniu danych dotyczących relacji powstających między psami pracującymi w służbie mundurowej, a ich przewodnikami.

(czytaj więcej)