Dziś mamy 23 lutego 2024, piątek, imieniny obchodzą:

10 lutego 2024
Wiadomości z regionu

Wypadek z udziałem trzech aut. Pięć osób rannych, w tym dziecko

fot. OSP Solec Kujawski

fot. OSP Solec Kujawski

Niestety wypadki na DK10 nie ustępują. Dzisiaj po raz kolejny# zostaliśmy zadysponowani do kolejnego zdarzenia na "krajowej 10". Na 273 km DK10 doszło do wypadku z udziałem 3 aut osobowych.

Łącznie w pojazdach podróżowało 8 osób. Po dotarciu na miejsce pierwszego zastępu z Solca Kujawskiego zastano strażaków z SP PSP w Bydgoszczy oraz Zespół Ratownictwa Medycznego. Z uwagi na dużą ilość poszkodowanych osób na miejsce konieczne zadysponowanie kolejnych karetek ZRM. Łącznie poszkodowanych zostało 5 osób w tym 1 dziecko, poszkodowani po przebadaniu przez ratowników medycznych trafili do najbliższych szpitali. Działania pracujących na miejscu strażaków skupiały się na udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobom poszkodowanym, zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz rozłączeniu akumulatorów w rozbitych pojazdach. Obecnie na miejscu trwają działania związane z usuwaniem skutków wypadku. Ruch w miejscu zdarzenia jest zablokowany w obu kierunkach, Policja wytyczyła objazd.

Materiał: OSP Solec Kujawski

Oceń artykuł: 4 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Szkolenie z pierwszej pomocy
49PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Szkolenie z HACCP
59PLN
Balustrady Bramy Ogrodzenia
0

Wieczorny pożar BMW. Auto spłonęło doszczętnie

W czwartek, 22 lutego br., około godziny 22:30 na Stanowisko Kierowania# Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o pożarze samochodu w miejscowości Iłowo.

(czytaj więcej)
0

Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją. Choroba może dotknąć każdego

Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją został ustanowiony przez #Ministra Zdrowia w 2001. Jest on obchodzony w dniu 23 lutego.

(czytaj więcej)
0

Bezpieczny powrót z ferii. O czym warto pamiętać?

Przed nami ostatni weekend ferii zimowych, co wiązać się będzie ze zwiększonym# ruchem na drogach krajowych. Pogoda może być zmienna, aczkolwiek warunki atmosferyczne na przeważającym obszarze Polski będą przypominały wczesną wiosnę. To jednak nie zwalnia nikogo z przestrzegania kluczowych zasad bezpieczeństwa, o których należy pamiętać przed podróżą i w jej trakcie.

(czytaj więcej)
0

Relacja między psami, a ich przewodnikami. Badania naukowe

Na terenie potulickiej jednostki odbyły się badania# służące zebraniu danych dotyczących relacji powstających między psami pracującymi w służbie mundurowej, a ich przewodnikami.

(czytaj więcej)