Dziś mamy 30 maja 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

16 maja 2023

Zakończenie obozu „Pólko 2023”. Dyplomy i nagrody dla uczestników

fot. powierzone

fot. powierzone

Piątek jako ostatni dzień obozowy rozpoczął się pobudką o godzinie 6.30. Na zbiórce opiekunowie #określili zadania na ten dzień i wyznaczyli godziny ich realizacji. Do śniadania kadeci kończyli pakowanie indywidualnego bagażu oraz składali obóz. Po śniadaniu uczniowie otrzymali do rozwiązania test zawierający zagadnienia podejmowane w trakcie obozu, a następnie kontynuowali czynności sprzed śniadania z uwzględnieniem prac porządkowych na terenie obiektu.

Uroczystym zakończeniem obozu szkoleniowego był apel podsumowujący, w trakcie którego wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy pamiątkowe oraz symboliczne nagrody za uczestnictwo w obozie i zaangażowanie włożone w jego realizację.
Obiad w tym dniu był zaplanowany na godzinę 12.00 i wszyscy punktualnie stawili się po raz ostatni na stołówce. Po obiedzie uczestnicy pożegnali się z jednym z opiekunów Panem Łukaszem Nieradko, po czym wraz z wychowawcą udali się w kierunku autobusu szkolnego.

Po przyjeździe do szkoły zarządzono zbiórkę i sprawdzenie obecności. Zostały wykonane ostatnie pamiątkowe zdjęcia obozowe i nastąpiło oficjalne zakończenie obozu – „Pólko 2023”.

Materiał: Mateusz Smoliński / Zespół Szkół im. prof. Emila Chroboczka w Szubinie

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 6 5

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Przeciwdziałanie przestępczości środowiskowej. Szkolenia dla policjantów

Radom, Kielce, Lublin, Białystok, Gorzów Wielkopolski, Bydgoszcz#, Katowice, Rzeszów i Warszawa – to miasta na mapie tegorocznego cyklu szkoleń dla funkcjonariuszy Policji pn. „Zwalczanie i przeciwdziałanie przestępczości środowiskowej w zakresie gospodarowania odpadami oraz transportowania odpadów w ruchu krajowym i międzynarodowym”. W lutym, marcu i kwietniu 2024 r. eksperci Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska przeprowadzili wykłady na Mazowszu, w Świętokrzyskim, na Lubelszczyźnie i Podlasiu. 22 i 23 maja odbyły się kolejne szkolenia – w Gorzowie Wielkopolskim i Bydgoszczy.

(czytaj więcej)
0

Tydzień Promocji Karmienia Piersią. Ważne jest wsparcie

Rozpoczął się Tydzień Promocji Karmienia Piersią. Zachęcamy do# karmienia piersią, ale pamiętamy także o mamach, które z różnych przyczyn nie mogą karmić naturalnie. Pamiętajmy o wzajemnym szacunku i wsparciu.

(czytaj więcej)
0

Wstęp na wystawę bezpłatny. Pałac Krasińskich dostępny dla odwiedzających

Rękopisy Cypriana Kamila Norwida, kronik Galla Anonima czy oryginał #utworu „Mury” Jacka Kaczmarskiego – to tylko niektóre ze zbiorów Biblioteki Narodowej, które od 21 maja można obejrzeć w zmodernizowanym i otwartym dla zwiedzających Pałacu Krasińskich w Warszawie.

(czytaj więcej)
0

Komary motywowały do szybkiego marszu. Wędrówka w otoczeniu jezior

W dzisiejszej wędrówce uczestniczyło #16 osób. Przejście wokoło jeziora Witosławskiego i Rościmińskiego nie przysparzało by większych problemów, gdyby nie ogromne ilości komarów, które tylko nas motywowały do szybkiego tempa marszu.

(czytaj więcej)