Dziś mamy 10 czerwca 2023, sobota, imieniny obchodzą:

16 maja 2023

Zakończenie obozu „Pólko 2023”. Dyplomy i nagrody dla uczestników

fot. powierzone

fot. powierzone

Piątek jako ostatni dzień obozowy rozpoczął się pobudką o godzinie 6.30. Na zbiórce opiekunowie #określili zadania na ten dzień i wyznaczyli godziny ich realizacji. Do śniadania kadeci kończyli pakowanie indywidualnego bagażu oraz składali obóz. Po śniadaniu uczniowie otrzymali do rozwiązania test zawierający zagadnienia podejmowane w trakcie obozu, a następnie kontynuowali czynności sprzed śniadania z uwzględnieniem prac porządkowych na terenie obiektu.

Uroczystym zakończeniem obozu szkoleniowego był apel podsumowujący, w trakcie którego wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy pamiątkowe oraz symboliczne nagrody za uczestnictwo w obozie i zaangażowanie włożone w jego realizację.
Obiad w tym dniu był zaplanowany na godzinę 12.00 i wszyscy punktualnie stawili się po raz ostatni na stołówce. Po obiedzie uczestnicy pożegnali się z jednym z opiekunów Panem Łukaszem Nieradko, po czym wraz z wychowawcą udali się w kierunku autobusu szkolnego.

Po przyjeździe do szkoły zarządzono zbiórkę i sprawdzenie obecności. Zostały wykonane ostatnie pamiątkowe zdjęcia obozowe i nastąpiło oficjalne zakończenie obozu – „Pólko 2023”.

Materiał: Mateusz Smoliński / Zespół Szkół im. prof. Emila Chroboczka w Szubinie

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wesele sporym wydatkiem. W jaki sposób i na czym można zaoszczędzić?

Koszty organizacji ślubu i wesela rosną z roku na rok. Wiele osób poszukuje sposobów, by #zaoszczędzić. Jak wynika z naszych analiz, obecnie za „talerzyk” płacimy od 250 do nawet 500 złotych. W Polsce zwykle organizowane są przyjęcia na średnio 80 do 100 osób, choć niektóre pary planują huczne wesela nawet dla 300 gości. Wesele to zwykle spory wydatek w domowym budżecie. Podpowiadamy, w jaki sposób zaoszczędzić i na czym.

(czytaj więcej)
0

Idealny składnik diety odchudzającej. Sprytne sposoby na jajka w stylu fit

Jajko to produkt powszechnie znany i lubiany, chętnie spożywany osobno, ale także jako #dodatek czy element wielu potraw. Stanowi również idealny składnik diety dla osób, które pragną zrzucić parę kilogramów lub być fit dzięki codziennym aktywnościom czy uprawianiu sportu.

(czytaj więcej)
0

"Poradnik bezpiecznego wypoczynku”. O czym należy pamiętać?

Przed rozpoczęciem ferii zachęcamy do zapoznania się z# „Poradnikiem bezpiecznego wypoczynku” Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz sprawdzenia wiarygodności organizatora za pośrednictwem bazy danych o wypoczynku.

(czytaj więcej)
0

Międzynarodowy Dzień Bezpieczeństwa Żywności. Ustanowiony w 2018 roku

Już po raz piąty, 7 czerwca obchodzimy Międzynarodowy Dzień #Bezpieczeństwa Żywności. W tym roku hasło przewodnie to „Standardy żywnościowe ratują życie”.

(czytaj więcej)