Dziś mamy 23 lutego 2024, piątek, imieniny obchodzą:

12 lutego 2024

Zaproszenie na kolejną wędrówkę. Dwa okrążenia przez las

fot. powierzone

fot. powierzone

Zapraszam na wędrówkę z cyklu #"Po bezdrożach", która odbędzie się 18.02.2024 r. (niedziela) o godzinie 8.00. Tym razem zaczniemy i skończymy w miejscowości Paterek.

Zbiórka przy szkole w Paterku. Zrobimy dwa okrążenia przez las po leśnych duktach, w okolicach miejscowości Studzienki. Każde kółko będzie miało  około15 km.  Można będzie zrobić jedno bądź dwa okrążenia, w zależności od swoim możliwości. W razie pytań dzwońcie.

Organizator: Maciej Boinski 508-848-244

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 5 18

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wieczorny pożar BMW. Auto spłonęło doszczętnie

W czwartek, 22 lutego br., około godziny 22:30 na Stanowisko Kierowania# Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o pożarze samochodu w miejscowości Iłowo.

(czytaj więcej)
0

Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją. Choroba może dotknąć każdego

Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją został ustanowiony przez #Ministra Zdrowia w 2001. Jest on obchodzony w dniu 23 lutego.

(czytaj więcej)
0

Bezpieczny powrót z ferii. O czym warto pamiętać?

Przed nami ostatni weekend ferii zimowych, co wiązać się będzie ze zwiększonym# ruchem na drogach krajowych. Pogoda może być zmienna, aczkolwiek warunki atmosferyczne na przeważającym obszarze Polski będą przypominały wczesną wiosnę. To jednak nie zwalnia nikogo z przestrzegania kluczowych zasad bezpieczeństwa, o których należy pamiętać przed podróżą i w jej trakcie.

(czytaj więcej)
0

Relacja między psami, a ich przewodnikami. Badania naukowe

Na terenie potulickiej jednostki odbyły się badania# służące zebraniu danych dotyczących relacji powstających między psami pracującymi w służbie mundurowej, a ich przewodnikami.

(czytaj więcej)