Dziś mamy 15 kwietnia 2024, poniedziałek, imieniny obchodzą:

22 lutego 2024

Zdarzenie z udziałem dwóch ciężarówek. Usterka techniczna (aktualizacja)

fot. ZM

fot. ZM

W czwartek, 22 lutego po godz. 11.00 na drodze wojewódzkiej #w Wieszkach doszło do zdarzenia z udziałem dwóch samochodów ciężarowych. Występowały utrudnienia w ruchu.

Na miejscu działania prowadzą trzy zastępy straży pożarnej: dwa z Jednostki Ratowniczo-Gasniczej w Nakle i jeden zastęp OSP Paterek. 

- Samochód z załadunkiem drewna wypadł z drogi. Doszło także do rozczepienia naczepy samochodu ciężarowego - poinformował st. kpt. Bartosz Walkowiak, oficer prasowy Komendanta Powiatowego PSP w Nakle. - Kierowcy nie odnieśli obrażeń - dodał.

Droga była całkowicie zablokowana.

Wstępne ustalenia policji:

- Z wstępnych ustaleń wynika, że wskutek niezawinionej usterki technicznej pojazdu ciężarowego, z ciągnika siodlowego Man wyczepiła się naczepa ciężarowa. Jadący z naprzeciwka, kierujący pojazdem cieżarowym marki Scania, chcąc uniknąć zderzenia, zjechał z jezdni na pobliskie pole - przekazała st. post. Wiesława Ambrozik, p.o. oficera prasowego KPP w Nakle. Obaj kierujący pojazdami byli trzeźwi, nie wymagali hospitalizacji. Wobec sprawcy zdarzenia nie zastosowano środków karnych.

Oceń artykuł: 15 13

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (8) Zgłoś naruszenie zasad

  • 0 (10)

  Donald R, w dniu 22-02-2024 12:20:19 napisał:

  Przepraszam ale że jak niby doszło do rozszczepienia naczepy

  odpowiedz

  • 4 (6)

  Gdzie ciągnik siodłowy?, w dniu 22-02-2024 15:23:06 napisał:

  Normalnie wpad wóz z drewnem do rowu i na jego widok zestaw się rozczepił, ciągnik chyba pojechał dalej a naczepa została popatrzeć na zapałki

  odpowiedz

  • -5 (7)

  Prawda, w dniu 22-02-2024 15:47:53 napisał:

  Tam jest 40-tka czemu doszło do wypadku a jak by stali tam ludziach na busa

  odpowiedz

  • 1 (1)

  Heh, w dniu 22-02-2024 17:15:49 napisał:

  A tak poważnie to chyba się rozczepił tir i naczepa leciała na zapałkowóz który uciekł do rowu. Trochę wystarczy pomyśleć

  odpowiedz

  • 2 (2)

  do Prawda , w dniu 22-02-2024 17:16:43 napisał:

  filozofie poducz się i nie pisz bzdur jaki wypadek -wypadek== to są osoby poszkodowane ( ranne i śmiertelne ) , a kolizja to bez osób poszkodowanych --jakie ofermy bzdury piszą na tym forum

  odpowiedz

  • 1 (5)

  en2n, w dniu 22-02-2024 17:27:52 napisał:

  Drugi opis w przybliżeniu przedstawia co mogło się zdarzyć .Ciągnik siodłowy odjechał pół kilometra zanim się zorientował że nie naczepy ? ,ciekawe .Kolejność chyba była taka, chłodnia się odczepiła od niebieskiego Mana ,na co kierowca wiozący drewno , chcąc uniknąć zderzenia z chłodnią odbił w prawo i znalazł się na polu . Walkowiak nie wie ,to skąd ludzie mają wiedzeić

  odpowiedz

  • -1 (1)

  Kierowca, w dniu 22-02-2024 19:42:05 napisał:

  Ładne zabytki mają Julki z Rudy że ta firma jeszcze wgl funkcjonuje ciekawe czy jechał na karcie czy na magneie.

  odpowiedz

  • 1 (3)

  co za debil , w dniu 22-02-2024 20:43:04 napisał:

  Do prawda- gamoniu jak już się mądrujesz to nie rób z siebie większego idioty niż jesteś. Nie było kontaktu pojazdów- to nie kolizja tylko zdarzenie drogowe

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Pamiątka A4
20,00 zł PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Usługi pełnienia stanowiska Inspektora Ochrony Danych Osobowych
0

Już zakwitły mniszki. Przygotuj smaczny syrop na przeziębienie

Mniszek lekarski to cenna roślina znana #z wielu prozdrowotnych właściwości. Nadszedł właśnie najlepszy moment na zbiór kwiatów. Można z nich przyrządzić miód lub syrop, który przyda się zimą, gdy dopadnie nas przeziębienie. Przepis jest prosty i tani. Wystarczy trochę cierpliwości.

(czytaj więcej)
0

Połowa szkolenia nowo wcielonych Terytorialsów. Wkrótce przysięga

To już połowa szkolenia nowo wcielonych# Terytoriasów w 82 batalionie lekkiej piechoty z Inowrocławia. Jest to bardzo intensywny element szkolenia podstawowego żołnierzy, który zakończy się złożeniem uroczystej przysięgi wojskowej 20 kwietnia br.

(czytaj więcej)
0

Dzisiaj przypada rocznica Chrztu Polski. Przełomowe wydarzenie

Chrzest księcia Mieszka I to przełomowe wydarzenie #w dziejach państwa i narodu polskiego, uznawane za symboliczny początek polskiej państwowości. Chrzest miał także fundamentalne znaczenie polityczne, kulturowe i tożsamościowe – wprowadził rodzące się wówczas państwo polskie w krąg cywilizacyjny Europy Zachodniej. Za symboliczną datę Chrztu Polski uznaje się Wielką Sobotę, 14 kwietnia 966 r.

(czytaj więcej)
0

Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej. Hołd dla pomordowanych

13 kwietnia 1943 r. o zbrodni dokonanej przez# Sowietów usłyszał cały świat. Tego dnia Niemcy ogłosili informację o odkryciu w lesie pod Katyniem grobów polskich oficerów. Trzy lata wcześniej, wiosną 1940 r., na mocy decyzji najwyższych władz Związku Sowieckiego zamordowano blisko 22 tys. jeńców wojennych zatrzymanych po wkroczeniu Armii Czerwonej do Polski we wrześniu 1939 r. Byli wśród nich żołnierze Wojska Polskiego, profesorowie, lekarze, prawnicy, inżynierowie. W 2007 r. Sejm RP ustanowił 13 kwietnia Dniem Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej.

(czytaj więcej)