Dziś mamy 15 kwietnia 2024, poniedziałek, imieniny obchodzą:

21 lutego 2024

Zmiany w podziale. Utworzone będę odrębne obwody głosowania

fot. UM Szubin

fot. UM Szubin

W związku z zarządzeniem wyborów do rad gmin#, rad powiatów i sejmików województw i rad dzielnic m.st. Warszawy oraz wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast (Dz.U. poz. 109) chciałbym zwrócić Państwa uwagę na zmiany w podziale Gminy Szubin na stałe obwody głosowania.

Postanowieniem Nr 129/2024 KOMISARZA WYBORCZEGO W BYDGOSZCZY II z dnia 19 lutego 2024 r. w sprawie zmian w podziale Gminy Szubin na stałe obwody głosowania, podzielony został obwód głosowania nr 14 i utworzony obwód głosowania nr 24.  Postanowienie w tej sprawie opublikowane jest w Dzienniku Urzędowym Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz znajduje się na stronie interentowej Delegatury Krajowego Biura Wyborczego w Bydgoszczy, na tablicy ogloszeń w Urzędzie Miejskim w Szubinie i BIP Gminy Szubin.

Do dnia 4 marca br. Komisarz Wyborczy utworzy odrębne obwody głosowania.

Zgodnie z kalendarzem wyborczym obwieszczenia o numerach oraz granicach obwodów głosowania, wyznaczonych siedzibach obwodowych komisji wyborczych oraz o możliwości głosowania korespondencyjnego i przez pełnomocnika zostaną podane do publicznej wiadomości do 8 marca 2024r.

Materiał: UM Szubin

Oceń artykuł: 3 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Szkolenie z HACCP
59PLN
Zaproszenia
4,00 zł PLN
Ramki ślubne
39,90 zł PLN
Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Balustrady Bramy Ogrodzenia
0

Już zakwitły mniszki. Przygotuj smaczny syrop na przeziębienie

Mniszek lekarski to cenna roślina znana #z wielu prozdrowotnych właściwości. Nadszedł właśnie najlepszy moment na zbiór kwiatów. Można z nich przyrządzić miód lub syrop, który przyda się zimą, gdy dopadnie nas przeziębienie. Przepis jest prosty i tani. Wystarczy trochę cierpliwości.

(czytaj więcej)
0

Połowa szkolenia nowo wcielonych Terytorialsów. Wkrótce przysięga

To już połowa szkolenia nowo wcielonych# Terytoriasów w 82 batalionie lekkiej piechoty z Inowrocławia. Jest to bardzo intensywny element szkolenia podstawowego żołnierzy, który zakończy się złożeniem uroczystej przysięgi wojskowej 20 kwietnia br.

(czytaj więcej)
0

Dzisiaj przypada rocznica Chrztu Polski. Przełomowe wydarzenie

Chrzest księcia Mieszka I to przełomowe wydarzenie #w dziejach państwa i narodu polskiego, uznawane za symboliczny początek polskiej państwowości. Chrzest miał także fundamentalne znaczenie polityczne, kulturowe i tożsamościowe – wprowadził rodzące się wówczas państwo polskie w krąg cywilizacyjny Europy Zachodniej. Za symboliczną datę Chrztu Polski uznaje się Wielką Sobotę, 14 kwietnia 966 r.

(czytaj więcej)
0

Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej. Hołd dla pomordowanych

13 kwietnia 1943 r. o zbrodni dokonanej przez# Sowietów usłyszał cały świat. Tego dnia Niemcy ogłosili informację o odkryciu w lesie pod Katyniem grobów polskich oficerów. Trzy lata wcześniej, wiosną 1940 r., na mocy decyzji najwyższych władz Związku Sowieckiego zamordowano blisko 22 tys. jeńców wojennych zatrzymanych po wkroczeniu Armii Czerwonej do Polski we wrześniu 1939 r. Byli wśród nich żołnierze Wojska Polskiego, profesorowie, lekarze, prawnicy, inżynierowie. W 2007 r. Sejm RP ustanowił 13 kwietnia Dniem Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej.

(czytaj więcej)