Dziś mamy 18 lipca 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

15 czerwca 2024

Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Powstaniu Warszawskim. Iga Palczewska laureatką

fot. Marlena Posadzy, Iga Palczewska

fot. Marlena Posadzy, Iga Palczewska

W piątek 14.06.2024r w Urzędzie Wojewódzkim #w Bydgoszczy odbyło się wręczenie nagród laureatom i finalistom Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Powstaniu Warszawskim.

Szubińska Jedynka również miała zaszczyt tam być, aby odebrać nagrodę dla laureata a dokładnie dla laureatki, którą została uczennica naszej szkoły z klasy VIIIa - Iga Palczewska.

Uroczystość była bardzo podniosła i pięknie przeprowadzona. Iga odebrała nagrodę w obecności władz Miasta Bydgoszczy, przedstawicieli Kuratorium Oświaty, Przedstawicieli Instytutu Pamięci Narodowej i działaczy związanych z krzewieniem wiedzy o Powstaniu Warszawskim. Razem z Panią Dyrektor Marleną Posadzy towarzyszyłyśmy Idze w tej uroczystości. Takie momenty napełniają nas dumą, wzruszeniem i satysfakcją gdy możemy być częścią sukcesu naszych wychowanków.

Wręczenie nagród było bardzo uroczyste. Zaplanowane i przeprowadzone z kulturą i szacunkiem na bardzo wysokim poziomie. Każdy na tej uroczystości czuł się ważny i doceniony.

Jeszcze raz gratulacje dla Igi.

Materiał: Danuta Jaworska

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 12 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt nowelizacji Kodeksu Pracy. Co będzie wliczane do stażu?

Do konsultacji społecznych trafił właśnie projekt nowelizacji Kodeksu pracy# dotyczący stażu pracy. Zakłada on, że okresy samozatrudnienia, wykonywania pracy na podstawie umów zleceń czy świadczenia usług będą wliczały się do stażu pracy. W ten sposób Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej chce wyrównać szanse w dostępie do niektórych uprawnień pracowniczych dla milionów osób.

(czytaj więcej)
0

Wysokie temperatury męczą i osłabiają kierowców. Zadbaj o siebie i pasażerów

Upalna pogoda nie odpuszcza. #Nasze służby stale monitorują sytuację na drogach krajowych, bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Jednak kierowcy też muszą zachować czujność i pamiętać o kilku podstawowych zasadach podczas wakacyjnych podróży samochodem, by dotrzeć do wyznaczonego celu bezpiecznie i komfortowo.

(czytaj więcej)
0

Dzień bez telefonu komórkowego. Technologia nie powinna nami rządzić

15 lipca obchodzimy Dzień bez telefonu komórkowego, co jest doskonałą okazją#, aby na chwilę oderwać się od ekranów telefonów i skupić na rzeczywistości wokół nas. W dzisiejszych czasach, kiedy technologia przenika każdy aspekt naszego życia, warto przypomnieć sobie, jak ważne są chwile spędzone offline.

(czytaj więcej)
0

"Pole pszenicy z cyprysami". Mural w nowej odsłonie

Mural „Pole pszenicy z cyprysami” reaktywowany #w nowej odsłonie.

(czytaj więcej)